laptop jaki ekran matowy czy blyszczacy

laptop jaki ekran matowy czy blyszczacy

Żyłka Cap

Czapka Żyłka jest alternatywą dla czapki koronki peruki. Czapka monofilament lub mono-cap to czapka podobna do rajstopy nylonowe oparte. Włosy są splecione za pośrednictwem w taki sposób, że może on obracany w wielu kierunkach i poruszać się jak naturalne włosy. Oddycha się bardzo dobrze i jest dobre dla cieplejszych miesiącach.

thin Skin

Cienka skóra jest nakrętka, która jest wykonana z poliuretanu, aby dać wrażenie naturalnej skóry głowy. Cienka skóra jest dopasowany do koloru skóry i ma lekką konsystencję, aby dopasować wygląd skóry głowy. Cienka skóra jest bardzo trwały i jest dobre dla tych, którzy chcieliby, aby usunąć i oczyścić swoje włosy częściej. W przeciwieństwie do koronki, która uszkadza łatwo, cienka skóra jest bardziej trwałe i mogą być traktowane jako takie. Jedynym minusem jest to, cienkiej skóry jest to, że nie oddycha, a także inne rodzaje pokryw i nie sugeruje się w miesiącach letnich.

Virgin Indian Remy

Virgin Indian Remy jest najlepszy włosów używać do ludzkiej koronki włosy peruki . Virgin Indian Remy jest używany prawie wyłącznie przez ludzkie włosy pełne koronkowe peruki. Indian Remy jest po prostu indyjskie włosy z Indii. Indian włosów pasuje bardzo dobrze z afroamerykańskiego włosy, ponieważ ma większą grubość niż włosów europejskich. Uważa dziewiczy włosy, ponieważ jest w stanie nieprzetworzonym i nadal zachowuje naskórek. Naskórek jest naturalną częścią pobliżu korzenia włosa, aby umożliwić włosy przenieść how ludzkie ruchy włosów. Sierść jest leczona za pomocą środków chemicznych i sheens, że wiele tradycyjnych peruki posiadać.

Gęstość

Gęstość ma grubość, która jest zainstalowana włosy na peruki koronki. Istnieją trzy różne rodzaje gęstości. Gęstość Światło jest w 60% z naturalnej gęstości włosów i jest używany w pobliżu linii włosów.
Artykuł napisany przez: