jaki laptop oplaca sie kupic

jaki laptop oplaca sie kupic

Spędził wiele czasu na studiowanie ludzkiej motywacji, a nawet poszedł do przodu, aby stworzyć piramidę pokazując potrzeb osób, które powinny być spełnione, na przekór wszystkiemu.

Jego teoria była głęboko psychologiczne, począwszy od ostatecznych potrzeb człowieka, takich jak powietrze, woda, żywność, schronienie i poczucie ciepła, snu, płeć itp poziomie rozmów drugich około zaspokojenie potrzeb naszego bezpieczeństwa, takich jak porządek społeczny, ochrona przed zewnętrznym elementy, prawo itd. trzeci poziom jest o potrzebach społecznych człowieka, miłości, rodziny, grupy roboczej, relacje itp Ostatni poziom jest o spełnianiu egocentrycznych potrzeb człowieka, takich jak osiągnięcia, odpowiedzialność, reputacji, prestiż, status, niezależność i tak dalej.

Początkowo samorealizacji zajmuje centralne miejsce w piątej poziomu. To może być spełnione tylko przez samorealizacji, rozwoju osobistego. W późniejszych teorii samorealizacji jest na siódmym etapie uzupełniania pozostałe dwa Poziomicy- estetyczne potrzeby bilansu, piękna, formy i funkcji poznawczych needs- poszukiwanie sensu, wiedzy, samoświadomość.

jaki laptop oplaca sie kupic

Niektórzy uczniowie dodanych duchowych potrzeb Maslowa, można to osiągnąć poprzez pomaganie innym realizować swoje marzenia i osiągnąć swój pełny potencjał. Według Maslowa, wszystkie poziomy te mają być osiągnięte, zanim będzie można myśleć o zaspokajaniu potrzeb bliźniego.

Dla mnie, w miarę Podziwiam jego głębokiej analizy, nadal nie jestem wygodne z jego zawarcia. Człowiek jest poszukiwaczem, nigdy nie mogą być spełnione. Ważne jest, aby pamiętać, że każdy człowiek zasługuje na prawo, aby osiągnąć swoje marzenia o excellence- Jesteś awaria jeśli nie dotknęła przynajmniej życie pozytywnie dziś. Twój dając teraz będzie ludzie zbliżają się do swoich marzeń. To jest nasz podstawowy obowiązek, aby pomóc ludziom spełniać ich bezpieczeństwa i potrzeb psychologicznych.

Artykuł napisany przez: