jaki laptop najlepiej kupic zapytaj

jaki laptop najlepiej kupic zapytaj

Odkryć przyczynę, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu i życiu ludzi. Rzeczy zmieni się w zdumiewający sposób, gdy poświęcić się przyczyny. Będziesz osiągnąć swój pełny potencjał, jeśli pomagać innym.

Poza tym inspirującym mowie i piśmie, ja poświęciłem się pracy humanitarnej, bez względu na to, jak mały jest-nigdy nie będę zmęczony dawaniem. Odkryłem, że jest bardziej łaskawy dawać niż otrzymywać. Moją ambicją jest, aby zatracić się w służbę others- nie ma wątpliwości, że będę realizować swoje potencjały za pośrednictwem tych sposobów.

Jeśli opanujesz sztukę dawania, będą wykonywać tę działalność, nawet jeśli masz dostępne zasoby. I dziwili się, gdy widzę ludzi, którzy są obdarzone bogactwa, ale którzy nigdy nie opanowali te tajemnice.

Ktoś powiedział mi kiedyś, że trzeba rozliczyć się przed myśleniem o pomaganie innym, aby ukoronować swój argument, zacytował Maslowa teorii needs- że jedna podstawowa potrzeba powinna być zaspokojone przed przejściem do następnego.

Cóż, nie jestem wobec osób biorących właściwą opieką themselves- jedzenie dobre żywności, będzie dobrze wyposażonych szpitali, nosi dobre ubrania, jazdy dobre samochody, żyjących w dobrze wyposażonych domów, itd. Nie ma nic złego w tym, że są wszystkie dowody dobrego życia. Ale wszystko jest źle, gdy mamy tylko myśleć o sobie zapominając, że ktoś tam nie jest nawet pewny swojej następnym posiłkiem lub nawet nie ma nic do noszenia.

Nauczyłem się dawać, a nie dlatego, że mam dużo, ale dlatego, że zrozumiał, jak to jest mieć żadnego. Błogosławiony są ręce, które dają, albowiem oni otrzymają wiele łask od Boga. Nie poddawaj faithlessly, dają w wierze i być przede wszystkim wesoły, oszczędzając coś z trochę trzeba. To jest cechą prawdziwego życia.

Abraham Maslow był świetny psycholog, który propagował słynne „hierarchii potrzeb” teorii.
Artykuł napisany przez: