jaki laptop i tablet w jednym

jaki laptop i tablet w jednym

Istnieją również fizyczne objawy GAD które obejmują bóle brzucha, nudności, biegunka, bóle mięśni / napięte, prawie stały zmęczenie, mając trema, niepokój, etc.

LECZENIE OGÓLNE zaburzenia lękowe używanie narkotyków

Lekarz będzie najprawdopodobniej przepisać leki anty-lękowe lub przeciwdepresyjnych kontrolować objawy psychologiczne i chyba beta blokery kontrolować objawy fizyczne.

Leki przeciwdepresyjne są wykorzystywane do wpływania neurotransmiterów w mózgu, które odgrywają rolę w GAD. Przykłady leków są Prozac, Zoloft Tofranil i Lexapro.

leki przeciwlękowe, takie jak benzodiazapines są zazwyczaj wykorzystywane wyłącznie do krótkotrwałego złagodzenia objawów, ponieważ mają kilka poważnych skutków ubocznych, takich jak słaba koordynacji mięśni, senność, zaburzenia pamięci i problemy równowagi / wólka kosowska hurtownia online stabilność. Mogą one być również zwyczaj formowania. Typowe są Valium, Ativan, Librium i Xanax.

Buspiron (Buspar) nie ma poważnych skutków ubocznych benzodiazapines takie jak tolerancja i uzależnienie. To dlatego są stosowane w przewlekłych cierpiących lękowych oraz tych, którzy już mieli przebieg benzodiazapines ale nawrót.

jaki laptop i tablet w jednym

Ponieważ leki są bardziej krótkotrwałego leczenia w celu złagodzenia objawów GAD i ze względu na ich skutki uboczne, więcej ludzi poszukujących naturalnych sposobów leczenia ich ogólne zaburzenia lękowe. Innym powodem jest to, że leki mogą pomóc w zarządzaniu „nastrój”, ale nie może „leczyć” podstawowy problem, który pomaga utrwalić swój lęk i to jest twój „strach”.

Alternatywne traktowanie WALNEGO zaburzenia lękowe

Jednym z najbardziej skuteczne, jeśli nie najbardziej skuteczna jest terapia poznawczo-behawioralna (GBT), gdzie współpracuje z wyszkolonego terapeuty zmienić myślenia (poznawczych) oraz wzorców zachowań w celu zerwania związku między swoimi uczuciami i objawów GAD.

Istnieje również kilka innych terapii bez leków, takich jak autohipnozy, doradztwa, medytacji, a nawet akupunktura została stosowane z dobrym skutkiem.

Biofeedback wykorzystuje sprzęt elektroniczny pomiar i wyświetlanie obrazu z powrotem do ciebie, swoją aktywność fizjologiczną. Robiąc wszystko, aby poprawić swój wyświetlany aktywność fizjologiczną, uczysz się jak się zrelaksować i niższe napięcie i stres. Też poszerzyć swoją świadomość i zwiększyć kontrolę nad swoim ciałem.

Samopomoc ZABIEG NA WALNE zaburzenia lękowe

Pod względem samopomocy istnieją takie rzeczy jak regularnych ćwiczeń, zdrowej diety, bardziej odpowiednia ilość snu, wycinanie dużego spożycia alkoholu i kofeiny itp Są to tylko niektóre ze zmian w stylu życia, które mogą okazać się skuteczne. Istnieją również techniki samopomocy, aby wyeliminować lęk przed atakami lęku i paniki.

Artykuł napisany przez: