jaki laptop ma dobre glosniki

jaki laptop ma dobre glosniki

Niektórzy ludzie nie dają, aż w końcu umiera. Jeśli trzymać czeka na ten dzień, kiedy trzeba mieć spełnione wszystkie ziemskie potrzeby, to marnujesz swój czas, ponieważ takie najdłuższy dzień nigdy nie nadejdzie. Wszystko w moich latach w szkole z internatem, a podczas moich studiów licencjackich, miałem przywilej żyć w szkole hostels- ten ujawnił mnie do spotkania tak wielu characters- niektórzy ludzie mówili mi, że nie mogą dać, bo nie jakieś cenne rzeczy do dzielenia się z innymi.solnanogi-nshnc To przekonanie jest błędne; błędne oznacza po prostu błąd w rozumowaniu. Jest to błąd, ponieważ bez względu na swój status, trzeba jeszcze mieć coś do dania.

W pewnym momencie, byłem w szoku, gdy poprosiłem o przysługę od przyjaciela-potrzebowałem około $ 50 do przesunięcia niektórych ustaw akademickich. Ten przyjaciel i podobno pełnienie ról modelu znał znaczenie spłacać te rachunki na czas, a konsekwencje nie płacenia ich w możliwie najkrótszym terminie czaso- było około 2 dni.

Jestem w 100% pewien, że ma więcej niż wystarczająco, w tym czasie, więc łatwo było mi go dać $ 500 gdyby chciał pomóc. Nie pytałem go, by dać mi pieniądze, ale błagał go, by mi go dać jako zabezpieczenie pożyczkowe i nawet prosił go, by trzymać kilka moich osobistych valuables- ubrania, buty i zegarki, które warte więcej niż 50 $ I potrzebne. Ku mojemu ogromne zmartwienie, mój przyjaciel odmówił, mówiąc, że zawsze doradzał ludziom żyć w ramach posiadanych środków, a on zaproponował mi wycofać mój wniosek, jeśli nie mogę sobie pozwolić na zwyczajne $ 50 do wyczyścić długów i kontynuować kiedy mają funduszy.

Spojrzałem na mojego przyjaciela, zamyślony oraz w zupełnym szoku; podał jeszcze jeden powód, dla którego nie pomaga. Zgadnij, co powiedział ten czas? „Dobrze, Ethel czemu przeszkadzając mi pomóc w tej chwili, co jeśli dam ci 50 $ i coś ci się stało, że stał się niezdolny do zwrotu w terminie trzech tygodni, jak cytowane lub nawet gorzej coś dzieje się z tobą, a ty die- kto zapłaci mi ciężko zarobione pieniądze? Szybko uczynił znak krzyża, a odrzucają ją.

Artykuł napisany przez: