jaki laptop ma najlepsza baterie

jaki laptop ma najlepsza baterie Życie powinno być wspólne.

Jedną z prawd o życiu nauczyłem się, że otrzymasz to, co dajesz. Jeśli dasz szczęścia, to szczęście będzie wasza nagroda, jeśli dać bogactwo, tak samo, jeśli jesteś spragniony miłości, wtedy trzeba dać love- nigdy nie można odbierać obficie jeśli dawca lub fotel chciwy dawcą, ponieważ dawanie uwalnia przełomów, spełnienie, szczęście i potencjałów. W rzeczywistości, gdy dajesz, uznają to za przywilej.

Moc i piękno dawania jest, gdy dajesz z całego serca, dając wypływa ze współczucia i miłości i tym stale rosnąć, jak stać się lepszym dawcą. Chciwy dawcą czuje shortchanged, pozbawiony i niespełnione, gdy dają, ale dawcę czuje się szczęśliwy i spełniony po podaniu.

Daj do tych, które cię skrzywdził w przeszłości, którzy zazwyczaj nie zasługują na swój prezent. Jest to najpewniejszy sposób, aby zostawić pozytywny ślad w ich życiu. korzyści ogromne czekają wesoły dawców. To wielki przywilej być inspiracją dla innych, przez posługę dając. Nie żyjemy dla siebie samego.

jaki laptop ma najlepsza baterie

Twój proste dar uśmiechu, karty domowej roboty dar szczególny akcent, uwaga z podziękowaniami, bieganie załatwić, opiekunka i tak dalej mogą być bardziej znaczące dla bliźniego niż setki nauczania. Dawanie jest akcja.

Dawanie wiąże się z przeniesieniem cenne dla kogoś, nie oczekując niczego w zamian, ani nawyku lub akt daje się swobodnie bez oczekiwania czegokolwiek w zamian otrzymania lub akt pomaganiu potrzebującym, który nie jest w żaden sposób związane z nami. Natknąłem się na bestsellerowej książce Bill Clinton, Giving: Jak każdy z nas może zmienić świat. Jego analiz były inspirujące.

Ujawnia świetne sposoby, jak duże firmy, organizacje, jednostki i rządy wywierają wpływ na świat i wzywa nas, aby zawsze myśleć o tym, jak każdy z nas może uczynić świat lepszym miejscem, niezależnie od wieku, dostępny czas, dochód, a umiejętności tak, że ludzie mogą mieć szansę żyć swoje marzenia i wypełnianiu ich potencjał.

Artykuł napisany przez: